judo wrocław
Najbliższe wydarzenia
2020-10-02 - Mistrzostwa Polski Seniorów (Trzcianka)
2020-10-02 - Mistrzostwa Polski Seniorów (Trzcianka)
2020-10-04 - Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorów (mixed) (Trzcianka)
2020-10-04 - Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorów (Trzcianka)
2020-10-06 - Eliminacje do OOM Juniorów Młodszych (Piła)

Najnowsza galeria

Ostatnie wyniki
2014-01-25 - Otwarty Turniej Dzieci w Judo (Skarbimierz Osiedle)
2014-02-12 - II MEMORIAŁ ZBIGNIEWA POHLA W PRZEMĘCIE (Przemęt)
2014-03-16 - TigerCup o Puchar Burmistrza Oleśnicy (Oleśnica)
2014-03-23 - Puchar Polski w Suchym Lesie (Suchy Las)
2014-09-28 - Warsaw Judo Open (Warszawa)



 
 WSZYSCY | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | W | X | Y | Z

 STOPNIE SZKOLENIOWE: 6 kyu | 5 kyu | 4 kyu | 3 kyu | 2 kyu | 1 kyu | 1 dan | 2 dan | 3 dan

Zawodnicy:
Abdelazis Ali (2010r, 6kyu)
Adach Adam (2004r, 2kyu)
Alminas Natan (2009r, 5kyu)
Bagiński Patryk (0r, 5kyu)
Bladowski Maksymilian (2003r, 6kyu)
Bogulak Tomasz (0r, 5kyu)
Bogulak Franciszek (0r, 4kyu)
Caliński Aleksy (2004r, 2kyu)
Całka Paweł (1998r, 1kyu)
Chyliński Szymon (2011r, 5kyu)
Ciechowicz Mateusz (2004r, 5kyu)
Cieśliński Marcin (0r, 6kyu)
Dawidowski Artur (2010r, 6kyu)
Dobosz Leonard (2009r, 5kyu)
Doliński Krzysztof (0r, 6kyu)
Duda Jan (2009r, 5kyu)
Duszak Zuzanna (2007r, 6kyu)
Dutkiewicz Rafał (2000r, 4kyu)
Dyba Michał (1997r, 1dan)
Dyba Artur (2007r, 4kyu)
Faust Maksym (2004r, 4kyu)
Górski Antoni (2010r, 5kyu)
Gnaciński Borys (2006r, 5kyu)
Goumand Mateusz (2010r, 5kyu)
Goumand Piotr (2007r, 5kyu)
Grzegorzyk Antoni (2010r, 5kyu)
Guzikowska Anna (2006r, 5kyu)
Huszcza Gabriel (2011r, 6kyu)
Idzik Marcin (2008r, 6kyu)
Jakubiak Wladyslaw (2006r, 4kyu)
Janusz Jakub (2011r, 6kyu)
Jednoróg Cyprian (2010r, 6kyu)
Jelonek Bartosz (2010r, 6kyu)
Kalisz Michał (2005r, 5kyu)
Kamiński Igor (2012r, 6kyu)
Karkulowski Jan (2005r, 3kyu)
Keller Aureliusz (2005r, 3kyu)
Kiciński Igor (2008r, 5kyu)
Kolan Kacper (0r, 6kyu)
Konarski Jakub (2011r, 6kyu)
Korolewicz Kamil (1997r, 6kyu)
Kosiński Oliwier (2009r, 6kyu)
Kosterkiewicz Jakub (2001r, 2kyu)
Koziński Igor (2009r, 5kyu)
Kubacki Mateusz (2010r, 6kyu)
Kubicki Franciszek (2009r, 6kyu)
Kwiatkowski Szymon (2000r, 1kyu)
Lasota Michał (2009r, 6kyu)
Litwin Piotr (2000r, 2kyu)
Litwin Przemysław (1999r, 1kyu)
Żmudziński Kacper (2006r, 3kyu)
Lytkin Borys (2010r, 6kyu)
Świder Łukasz (2001r, 5kyu)
Maśliński Wojciech (2007r, 3kyu)
Mandat Krzysztof (2007r, 4kyu)
Masztalerz Karol (2011r, 6kyu)
Minicki Nikolas (2007r, 4kyu)
Mycek Maciek (0r, 6kyu)
Mycek Piotr (2010r, 5kyu)
Nowak Karol (2005r, 5kyu)
Oblęgór Jan (2007r, 4kyu)
Ostafin Mateusz (2008r, 5kyu)
Ostafin Dominik (2009r, 5kyu)
Otok Konrad (2003r, 3kyu)
Pacuła Kajetan (2008r, 4kyu)
Padło Andrzej (2011r, 6kyu)
Palnitki Artemi (2009r, 5kyu)
Palnitkii Artemi (2004r, 5kyu)
Pawłowski Natan (2011r, 6kyu)
Piktel Maksymilian (2008r, 3kyu)
Piktel Leon (2013r, 6kyu)
Pławiak Sebastian (2013r, 6kyu)
Potoczny Oskar (2011r, 6kyu)
Puzio Adam (2009r, 6kyu)
Rożynek Alan (2012r, 6kyu)
Roszak Filip (2008r, 4kyu)
Rotmański Michał (2006r, 4kyu)
Rydzewski Michał (2008r, 6kyu)
Sadło Kacper (1999r, 1kyu)
Sadowski Adam (2008r, 3kyu)
Sadowski Borys (2013r, 6kyu)
Sadowski Jan (2011r, 5kyu)
Salamon Paweł (1998r, 2kyu)
Samstyko Juliusz (2011r, 5kyu)
Samstyko Miłosz (2009r, 4kyu)
Samstyko Bartosz (2007r, 5kyu)
Samstyko Bartosz (2007r, 4kyu)
Santana Jan (2009r, 6kyu)
Sawicki Jakub (2009r, 6kyu)
Sienkiewicz Kajetan (0r, 6kyu)
Siwka Mateusz (0r, 6kyu)
Słowik Hubert (2009r, 4kyu)
Smolis Daniel (2009r, 6kyu)
Staszelis Tymon (2009r, 4kyu)
Stąporek Hubert (2009r, 6kyu)
Stefanowski Mateusz (2009r, 5kyu)
Suszczyński Wldemar (0r, 5kyu)
Suszczyński Aleksander (2001r, 4kyu)
Szklarek Tymon (2011r, 6kyu)
Szpik Michał (2004r, 5kyu)
Szymanek Igor (1998r, 2kyu)
Taczkowski Olaf (2005r, 5kyu)
Tomashen Marek (2009r, 5kyu)
Węgrzynowski Witold (2011r, 6kyu)
Węgrzynowski Stanisław (2009r, 4kyu)
Wiącek Kacper (2005r, 5kyu)
Wiącek Fabian (2009r, 5kyu)
Wilczyński Jakub (1998r, 1dan)
Wilczyński Filip (2002r, 2kyu)
Zabawa Jakub (2002r, 4kyu)
Zadworny Mateusz (2009r, 5kyu)
Zaremba Adam (2005r, 5kyu)
Zauska Katarzyna (0r, 6kyu)
  Zawodniczki:
Bartnik Natalia (2006r, 3kyu)
Bogulak Aniela (0r, 6kyu)
Calińska Lena (2009r, 4kyu)
Dyba Anna (2000r, 1kyu)
Dyba Magdalena (2003r, 4kyu)
Dziudzik Szymon (2010r, 6kyu)
Głowińska Mirella (0r, 5kyu)
Grzegorzewska Ida (0r, 6kyu)
Idzik Zofia (0r, 5kyu)
Iwańska Amelia (2005r, 6kyu)
Kaźmierczak Zofia (1996r, 3kyu)
Konopa Julia (2011r, 6kyu)
Kosterkiewicz Hanna (2008r, 4kyu)
Kowcz Julia (2001r, 3kyu)
Kownacka Maja (1999r, 5kyu)
Mandat Katarzyna (2007r, 6kyu)
Pałac Katarzyna (2010r, 5kyu)
Pawłowska Anita (2003r, 4kyu)
Pawłowska Anita (0r, 4kyu)
Raus Kalina (2003r, 3kyu)
Raus Kaja (2004r, 3kyu)
Sienkiewicz Iga (2001r, 1kyu)
Sienkiewicz Wiktoria (1999r, 3kyu)
Skonieczny Maria (0r, 5kyu)
Strzelczyk Klaudia (0r, 5kyu)
Szklarek Pola (2009r, 5kyu)
Wierzbowicz Joanna (2010r, 6kyu)
Wołoszyn Martyna (1999r, 6kyu)
  Aktualności  |  O klubie  |  Treningi  |  Sekcje  |  Trenerzy  |  Zawodnicy  |  Wyniki  |  Kalendarz  |  Pliki  |  Galeria  |  Partnerzy  |  Kontakt

© Klub Sportowy MAKO Judo 2013. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio