judo wrocław
Krótka historia judo
Historia klubu
Historia grup młodzieżowych
Dlaczego warto trenować judo?
Cele i filozofia klubu

O klubie - Historia klubu

Krótka historia klubu.

Nasza klubowa do roku 2010 działał głównie pod patronatem Klubu Sportowego AZS AWF Wrocław, który to otaczał profesjonalną opieką najlepszych zawodników i zawodniczki. Od roku 2010 współpracowaliśmy również z klubem MKS Juvenia Wrocław. W naszym klubie trenują zawodnicy odnoszący wysokie wyniki na arenach krajowych i zagranicznych. Zespoły żeńskie i męskie klasyfikują się na wysokich pozycjach w rankingach MENiS, Polskiego Związku Judo i innych.  Najlepsi zawodnicy objęci są programem stypendialnym z Urzędu Miasta i Urzędu Marszałkowskiego. Klub ściśle współpracuje z Akademią Wychowanie Fizycznego we Wrocławiu umożliwiając zawodnikom kontynuowanie nauki na studiach wyższych oraz prowadzeniu dalszej kariery zawodniczej.
Klub Mako Judo systematycznie pomaga grupom młodzieżowym (młodzik – młodzieżowiec) zapewniając najzdolniejszym zgrupowania sportowe, starty w zawodach, sprzęt sportowy.
Nasza pierwsza strona powstała w roku 2003 dzięki pomocy i zaangażowaniu Pani Elżbiety Karpowicz.

Aktualności  |  O klubie  |  Treningi  |  Sekcje  |  Trenerzy  |  Zawodnicy  |  Wyniki  |  Kalendarz  |  Pliki  |  Galeria  |  Partnerzy  |  Kontakt

© Klub Sportowy MAKO Judo 2013. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio